Uncategorized

Începutul excelent al lui Satoranski nu a fost suficient, Chicago a căzut cu Milwaukee

Chicago a început cea mai mare parte până la jumătatea celui de-al treilea sfert, când Bucks a câștigat controlul jocului cu un picior de 19: 4 și nu l-a lăsat să plece. care a marcat 26 de puncte.

În timp ce în ultimul meci a pus șapte rânduri în ultimul sfert, de această dată a schimbat șase fire și a devenit cel mai tânăr jucător din istoria NBA la vârsta de nouăsprezece ani, care a dat cel puțin cinci fire în două meciuri.

The Los Angeles Clippers a pierdut în mod surprinzător în New Orleans 127: 132. Nici măcar primul început al lui Paul George după accidentări și transferul din Oklahoma City i-a ajutat.A marcat 33 de puncte în 24 de minute, dar la final l-a luat de trei ori pentru Jrue Holiday, care a controlat rândul și Pelicans 36 de puncte.

Încă le lipsește Zion Williamson Draftul 1 rănit, iar restul Clippers nu sunt înlocuite de restul lui Kawhi Leonard. sub formă de 20 de puncte și 20 de recuperări.

Jucătorii din New York s-au ridicat în fața antrenorului lor David Fizdale, al cărui apel este speculat, nu numai în interviuri, ci și pe teren. În scurt timp, Knicks a învins Dallas pentru a doua oară la rând, 106: 103.Au marcat o a treia victorie a sezonului și au ieșit de pe ultimul loc în Conferința de Est în fața Washington-ului. Totuși, fanii nu l-au întâmpinat cu entuziasm, deoarece nu au fost de acord cu modul în care a forțat plecarea sa. De aceea l-au plictisit pentru tot meciul.

“Am simțit-o, a fost tare, dar nu m-a afectat prea mult. Am încercat să mă concentrez doar pe jocul meu ”, a spus Porzingis, care a marcat în continuare 20 de puncte și 11 recuperări. asta nu a fost suficient.